retirez en magasin sous 2h
magasin dès le lendemain
4 fois sans frais par carte bancaire
sous 30 jours
Dernières recherches
ebook
Le saviez vous ?
Lisez votre e-book sur ordinateur, tablette et mobile grâce aux applications :
Coups de cœur Cultura
Tous les passeurs de culture peuvent partager leurs découvertes !
Tu as aimé ce produit ? Partage dès maintenant ton coup de coeur :
Eindelijk! Vanaf Valentijnsdag 2025 in de bioscoop te zien!
Veertien jaar nadat ze Mark Darcy heeft ontmoet gebeurt er nog van alles in het leven Bridget. Maar ondanks de nieuwe uitdagingen van online daten, alleenstaand ouderschap, veranderende kledingmaten en verbijsterend complexe apparatuur, is ze nog steeds dezelfde onbedwingbare en innemende persoon die we ons allemaal herinneren van de eerdere boeken (en films!). Terwijl Bridget zich een weg baant door nieuwe problemen, zoals vernederingen tijdens een schoolfeest en generatieoverschrijdende seks, leert ze dat het leven nog niet voorbij is als je een leesbril nodig hebt.
'Bridget Jones: Mad about the boy' zit boordevol geestige observaties over de perikelen en absurditeiten van onze tijd en is zowel schandalig komisch als oprecht ontroerend.
Let op: chronologisch is dit het laatste deel in de serie!
Helen Fielding (1958) is een Engelse journaliste en de auteur van de bestsellers 'Bridget Jones: het dagboek', 'Bridget Jones: het nieuwe dagboek', 'Bridget Jones: mad about the boy' en 'Bridget Jones's baby: de dagboeken'. Ze schreef ook mee aan het script van de verfilmingen met Renée Zellweger in de hoofdrol. Van de boeken in de serie zijn tientallen vertalingen verschenen, waarvan miljoenen exemplaren zijn verkocht. Ondertussen is Bridget Jones uitgegroeid tot een van de populairste fictieve personages van de 21ste eeuw.