retirez en magasin sous 2h
magasin dès le lendemain
4 fois sans frais par carte bancaire
sous 30 jours
Dernières recherches
ebook
Le saviez vous ?
Lisez votre e-book sur ordinateur, tablette et mobile grâce aux applications :
Coups de cœur Cultura
Tous les passeurs de culture peuvent partager leurs découvertes !
Tu as aimé ce produit ? Partage dès maintenant ton coup de coeur :
Ryker Hamilton heeft geen grootse plannen. Hij is altijd de tweede keus geweest. Tweede in bevel, in alles op de tweede plaats. Hij voelt zich daar prettig bij. Hij is gewend aan zijn rol. Voor hem hoeft er niets te veranderen. Hij wil ook niet dat er iets verandert.
Taylor Wright is het gewend om de leiding te hebben. Als oudste van het gezin was zij de verantwoordelijke toen haar vader hen in de steek liet, en als CEO van het bedrijf dat ze eigenhandig heeft opgebouwd, is ze overal verantwoordelijk voor. Daarom heeft degene die het op haar bedrijf voorzien heeft, het ook op haar voorzien.
Taylor verzet zich tegen de suggestie van haar broer om particuliere beveiliging in te huren, maar als er bij haar wordt ingebroken, accepteert ze dat ze hulp nodig heeft. Hulp van Ryker accepteren betekent misschien dat ze meer dan alleen haar agenda moet overgeven aan de controle van een ander. Het zou kunnen betekenen dat ze ook haar hart overgeeft. Maar dat is het ene deel van haar waarover niet te onderhandelen valt.